BODY WRAPS FAST SLIMMING

Náše nová procedura Body Wraps Fast Slimming je určena pro ty zákazníky, kteří chtějí vidět účinky opravdu rychle. Procedura se zkládá s Body Wraps Slim ( 90 min) , BW Maderotherapy ( 60 min) a od nás k první proceduře dostáváte také Set jak zhubnout. V setu je obsažen BW TEA Slim, BW Pills Slim a BW Pills Fat Killer. Jedná se o skvělou a účinou kombinaci, která vám zaručí opravdu rychle viditělné výsledky.


Jak Body Wrap SLIM probíhá?
Před procedurou: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný pealing.

V salónu: Jedna kúra trvá 90 min. Nejprve Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí co bude provádět. Pak si Vás přeměří a začne proceduru. Pak vysvětlí jak správně dýchat. Poté provede ošetření krku. Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciálního přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps SLIM. Bandáže nanese po směru toku lymfy. Pak budete 15 – 30 min cvičit a 30 – 45 min ležet. Na závěr Vás wrapařka přeměří a porovná výsledky. Jako DÁREK ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Po proceduře:24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Měřit se druhý den a za čtyři dny. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl. V rozmezí 7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

těhotenství, kojení
kardiovaskulární choroby
infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
po prodělání jiné vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii

Maderoterapie


Jak často a kolik procedur maderoterapie je potřeba podstoupit?

Na masáže se dochází pravidelně. V závislosti na citlivosti kůže a rozsahu celulitidy, je možné masírovat partie denně, případně obden. Maderoterapii je dobré kombinovat se cvičením a zdravým životním stylem, aby výsledky byly co nejlepší. Masáž po fyzické aktivitě přinese uvolnění svalstvu a regeneraci. Před se nedoporučuje.

Výsledky jsou viditelné již po 5. či 6. Návštěvách maderoterapie, přičemž doporučenou kúrou je 10 návštěv maderoterapie po dvou sériích. Časově vám jedna procedura zabere přibližně 30-45 minut.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je maderoterapie-a-maderoterapia-1024×1024.jpg.
Pro koho je a není Maderoterapie vhodná?

Na maderoterapii mohou docházet ženy i muži všech věkových kategorií mající za cíl zhubnout, tvarovat postavu a zatočit s celulitidou. Působí také jako prevence onemocnění spojených s obezitou. Nevztahuje se na lidi, kteří mají problémy s edémy a otoky. Opatrnost je třeba mít u klientů s trombem v noze nebo obecně s trombózou, dále u pacientů s příznaky onemocnění ledvin nebo srdečními potížemi. Nepoužívejte tuto techniku na popáleniny, kožní onemocnění či dermatitidu. Nedoporučuje se aplikovat u těhotných a kojících žen, neboť se mléko může nakazit toxiny během laktace, když dochází k jejich vylučování z těla ven.

Maderoterapie řeší a pomáhá:

Stimulovat lymfatický systém, aby správně fungoval, odváděl z těla toxiny a organismus spaloval tuky.
Minimalizovat výskyt celulitidy.
Urychlovat metabolismus.
Zpevňovat tělo, především problematické partie.
Redukovat objem v problematických partiích.
V případě masáže obličeje redukovat vrásky.
Zlepšovat cirkulaci krve.
Zlepšovat tonus a napínat vrstvy kůže.
Revitalizovat a reaktivovat nervový systém.
Zlepšovat produkci elastinu, vitamínu E a kolagenu. Jedná se o nezbytné látky, důležité pro kvalitu pokožky, která se v průběhu let ztrácí.
Stimulovat uvolnění těla i mysli.
Poskytovat relaxaci a harmonii.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Maderoterapie-maderoterapia-1024×1024.jpg.
Kontraindikace Maderoterapie:

trombóza, otoky, srdeční onemocnění, příznaky renálního onemocnění
popáleniny, křečové žíly, dermatitida, kožní onemocnění a kožní citlivost (u těchto klientů je možné, že se po ošetření objeví modřiny)
alergie na skořicový olej
těhotenství a kojení
hypertenze není striktní kontradikcí, nicméně je ošetření maderoterapie doporučeno až po konzultaci s lékařem.
Maderoterapií lze ošetřovat:

nohy,
hýždě,
břicho,
ruce,
obličej a dekolt.

Set jak zhubnout – měsíční kúra

Jedinečná kombinace vyzkoušených přípravků BW PILLS Fat Killer spalovač tuku, BW PILLS Slim snížení hnotnosti a BW Tea Slim čaj na hubnutí je zaručeným pomocníkem k vysněné postavě a odpovědí na otázku jak zhubnout. Kúra potrvá 30 dnů a jako bonus k setu jak zhubnout

měsíční kúra dostanete jídelníček na 4 týdny ZDARMA!! Užívání spalovače tuku ,prášků na hubnutí a čaje na hubnutí naleznete ve videu. Více informací nalenete v popisu Setu jak zhubnout měsíční kúra.

 

Contact to Listing Owner

Captcha Code