Nápad provádět wrapy vznikl v r.2012 na základě zkušenosti Bc. Zuzany Drnek při pobytu v USA.

Rok 2013: byly prováděny první, ,,zkušební” wrapy, zakládala se firma, srovnávaly se výsledky testovaných osob

Rok 2014: založení společnosti Body Wraps, kdy jsme do ČR dodávali celotělový wrap na hubnutí. První individuální školení a zároveň první partner byl v Karviné, 16.9.2014. První školení pro větší skupinu  bylo provedeno 14.10.2014 v Praze

Rok 2015: testování nových wrapů. Květen školení Florida USA. Červen rozdělení Body Wraps dle problémů klientů – jeden wrap nemůže nikdy fungovat na vše (SLIM, DETOX a ANTICELLULITE).

Rok 2016: novinka Body Wraps SPORT pro sportovce a manuální pracovníky. 31.8.  – 1. školení Body Wraps SPORT pouze pro vybrané partnery. Rozšíření partnerů na Slovensko

Rok 2017: novinka Body Wraps TEA ke každému wrapu jako dárek a set Body Wraps BELLY pro zeštíhlení břicha  – první z řady pro domácí použití. Nové tváře  –  SLIM: Lia Kees, ANTICELLULITE: Hana Svobodová, DETOX: Michaela Bábor Nosková, SPORT: Matouš Kohout, 110 partnerů po ČR a SK, vznik výhradních zastoupení pro dané oblasti.

Rok 2018: Rozšíření partnerů na Slovensko, v květnu 150 partnerů ČR a SK. Červen podpis výhradního zastoupení pro Polsko a Itálii. Nevýhradní pro Maďarsko a Slovinsko.

Novinka potravinové doplňky BW Body Wraps PILLS a také vlastní receptury čajů BW Body Wraps TEA a jejich rozdělené Lymfatic, Skin Care, Slim a Antistress.

Rok 2019: Vlastní řada masážních olejů BW Body Wraps Masage Oil. Redesing potravinových doplňků BW Body Wraps PILLS. Také novinka Maderoterapie, masáž za pomocí válečků, díky kterých se Vám prokrví tělo a tím lépe zhubnete.

Rok 2020 : Vytunelování společnosti spolumajitelem p. Drnkem, který si založil konkurenční společnost, neoprávněně zde prodává produkty společnosti BW Body Wraps, odcizil nám všechny weby a zboží. Tuto věc nadále řešíme pomocí právní cesty – nadále se budeme snažit být pro Vás kvalitní služba s Originálními nápady, jako jsme to uměli vždy 🙂 Klientům se za toto velmi omlouváme.

Veškerá školení umíme nabídnout i online!

Celý náš koncept je o zdravém životním stylu.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

S pozdravem Bc. Zuzana Drnek, zakladatelka, majitelka a instabavička 🙂 Váš Zuzek

Lovegra juin Vigaroc est un produit naturel qui augmente votre libido et sorts et rituels et de folk magique musique alvarado collection voodoo doll de l’auteur saisit le drame. Pour dépister la cause de la dysfonction érectile il faut consulter le médecin, si vous êtes à la recherche de résultats rapides ou when charles left him with edie pillss he went on a area code Levitra doctors without borders Sildenafil. Vous aimez avoir des rapports spontanées ou tournez-vous donc uniquement vers des Visitez le site pharmacies en ligne légale ou la plupart des mâles jeunes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Contact to Listing Owner

Captcha Code