Tunelování naší společnosti – spor Body Wraps vs. Dr. Nek

Milí klienti Body Wraps,

velmi mne mrzí, že jste museli být součástí podvodu od pana spolumajitele p. Drnka a jeho skupiny lidí (p. Tomáš Rada, p. Moniky Chrastilová a Jitka Poláčkové), kteří v tuto chvíli společnosti Body Wraps vytunelovali.

Produkty Body Wraps prodávají bez mého svolení , majitelky ochranné známky Body Wraps  –  Bc. Zuzany Drnek viz. úřad průmyslového vlastnictví, známky kterou jsem sama vymyslela a po celých 7 let jí snažím dělat co nejlepší jméno na trhu viz.:

odkaz na úřad průmyslového vlastnictví

Zboží pod naší značkou BW Body Wraps prodávat nemohou přes firmu matky Filipa Drnka Dr. Nek s.r.o. a s tím nemají právo na recepty na směsi (bahna), čaje a další produkty společnosti Body Wraps. Bohužel nám odcizili weby, sociální sítě, telefony a polovinu zboží.

Velmi mne tato situace mrzí a věřím, že si již naši právní zástupci poradí a vše dají do stavu, kdy opět budete moci bezpečně nakupovat

naše produkty na tom správném webu.

Děkuji za Vaši loajalitu a budeme se těšit na další léta úžasné spolupráce.

Pa Zuzek  – holka z Karviné, která tuto společnosti založila, dala jí celé srdce a 7 let života a pak jí jí odcizil vlastní manžel… Všem, co o tom ví více, velmi děkuji za veškerou podporu!

Moc si toho Vážím – PS: vždy upřímná a pravdivá

S pozdravem Bc. Zuzana Drnek

Contact to Listing Owner

Captcha Code