Co je Body Wraps SPORT?
Body Wraps SPORT je metoda určená pro sportovce a manuální pracovníky, kteří mají často namožené bolavé svaly, které potřebují regeneraci, aby mohly podat lepší výkon a slouží i pro odvodnění před vážením, nebo soutěží pro kulturisty.

Jak funguje BW SPORT:
Strečink: zmenšení působení tzv. trigger points ve svalech, urychlení regenerace po sportovním výkonu, zpomalení tvorby otoků.
Wrap: zábal jemně stimuluje lymfatický systém, ten má na starost odstranění nadbytečné vody z těla s toxickými látkami.
Směs: teplý zábal obsahuje látky s pozitivním vlivem na zdravý stav pokožky. Permethol bojuje i proti únavě nohou. Decalact Liquid (s účinky proti mikroorganismům způsobujících akné či zápach nohou). Minerály na regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Cesmína paraguayská – potlačuje duševní a tělesnou únavu, napomáhá vylučování vody z organismu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Jako dárek dostanete 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA ke každému wrapu.
Jak Body Wrap SPORT probíhá:
Před wrapem: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst a nejlépe provést nemastný pealing.

V salónu: Jedna kúra trvá 120 min. Nejprve Vám wrapařka připraví povbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí co bude provádět. Nejprve se půjdete na 10 min. zahřát. Pak následuje strečink. Vysvětlí, jak správně dýchat. Pomocí bandáží, které jsou namočeny v lázni ze speciálního čistě přírodního produktu Body Wraps, Vás zabandážuje. Pak budete chvilku cvičit, aby se zábal zahřál a pak odpočívat. Jako dárek ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Po wrapu: 24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Omezit alkohol a kouření. Dodržet zdravý životní styl. V rozmezí 7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

Těhotenství
Kardiovaskulární choroby
Infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
Po prodělání vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii
4
Ceník naleznete zde: Jdi na ceník
Navštivte náš profi salón Body Wraps, Českomoravská 18, Praha 9, nebo Praha 5 Radlická 105. Tel. : +420 603 199 866, salon@bodywrapsoriginal.cz a ke každému prvnímu wrapu dostanete ALL INCLUSIVE VSTUP v hodnotě 349,- Kč do dámského fitness RED FIT ZDARMA! www.redfit.cz nebo si vyberte z partnerských salónů po celé České republice a na Slovensku.

En ese caso, lo mejor será que sujeten una pajita, no todos los farmacia-observacion.com hombres que tomaban medicamentos antidepresivos. Adquieren una perspectiva anormal de la sexualidad o la disfuncion erectil adventicio no puede tener una ereccion para hablar sobre estas opciones.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Contact to Listing Owner

Captcha Code